Úvod

MÁ MINULOST I SOUČASNOST

Celý tento blog "velmi stručně" pojednává o tom jak to se mnou bylo a je.

Daleko mnohem více událostí proběhlo a mnohem více přátel se účastnilo mého života. Někteří se mne v průběhu času vzdali a jiní jimi jsou stále.

Mnoho informací zde nenajdete, jenž můžou navazovat a doplňovat na některé části příběhu. Přesto mohu říci že v některých oblastech jsem měla mnoho věcí jednodušší. Které jiné holky musely řešit. Takovéto jejich velmi moudré řešení velmi hluboce zasáhlo do jejich života. Jiní lidé mají na věc jiné názory a dle toho jednají.

 

Co se vlastně stalo? Od dětství u někoho i trošku později děti i dospělí cítí že je něco v nepořádku. Že nejsou jako ostatní. Své zájmy, jednání, pocity i sny a mnoho dalšího neodpovídají své pohlavní identitě. Necítí že by pohlavně měli být tím jak se narodili. Tedy holka holkou či být kluk klukem.

Právě tímto jsem si procházela od svého dětství. Zde popisuji stručný průběh mého života k okamžiku mého prvního rozhodnutí s touto situací něco dělat. Začínajíc kontaktování sexuologa a po změnu osobních dat na ženské po své operaci změny pohlaví.  

 


Webové stránky zdarma

Nepřihlášený