Pleť

 

Když jsem byla na červnovém 2018 semináři Hanky Fifkové, tak mne tam v jedné části zaujala situace když se někdo ptal jak se dá zbavit jizviček po akné. Nijak jsem si to před tím neuvědomovala. Zjistila jsem že i takováto situace mne bude čekat. A jak se vlastně něčeho takového zbavit? Jak vlastně postupovat aby se taková ple't po akné čí jakých koliv nepříjemných zbarvení a chloupků (vousů) zbavit?

Na onom semináři totiž lékař podotk že viditelnost jizviček dle situace lze pouze omezit či odstranit zcela. Ke kosmetickým zákrokům a úpravám je více možností. Někdy to jsou lasery, IPL, obrušování pokožky, chemický peeling, pleťové masky, krémy..atd.

Musela jsem následně zhodnotit stav mé pleti a začít vyhodnocovat postup její feminizace. Jak tedy v mém případě pokračovat? Určitě se nejdříve zbavit vousů a chloupků. Následně minimalizování jakých koliv známek po akné a případných barevných nedokonalostí pleti.

Co s tím?

Na našem trhu je možností více. Hledala jsem jaké mám možnosti. Zjistila jsem že jsou všichni na trhu ti nejlepší s nejlepšími výsledky. Rozdíl je i v tom že laser může obsluhovat kvalifikovaný lékařský personál a IPL jakákoliv kosmetička. Po mém pátrání jsem nalezla tyto možnosti k epilaci.

LASER:

1) Gentle LASE PRO (alexandritový laser)

2) Gentle LASE CANDELA (alexandritový laser)

3) Gentle YAG (alexandritový laser)

4) Palomar Vectus

5) MedArt 435

6) Gaia 2014

7) Candela CO2

 

DIODOVÝ LASER:

1) LightSheer DESIRE

2) LightSheer Lumenis DUET

3) Epilia 808nm

4) Advantage

5) Soprano 810nm

6) Soprano Xli

7) Lasocare

8) Epilia RF

9) MedioStar XT

 

IPL: (světelné impulsy)

1)Nordlys

2)Multiflex

3)Flex

4)Ariane

5)Elight IPL

6)Xlight CPL

Jaké jsou výhody a nevýhody? Link ...zde.

 

Co jsem si vybrala?

Vybrala jsem si epilace vousů a chloupků. Po přečtení různých článků jsem došla k názoru že bude pro mne jako první nejlepší "epilace Alexandritovým laserem Candela GentleLase". Nedaleko mého města je klinika kde právě na tento druh epilace poskytuje dodnes 50% slevu. Na nic jsem nečekala. Laser jako takový funguje na černých chloupcích a vousech. U bílých (šedivých) je již situace jiná. Zde se něco takového musí řešit buďto elektrickou jehlou s IPL či ultrazvukem. Vše má svůj čas a nefunguje to ihned po prvním úkonu. Musí se to opakovat několikrát. U každé holky to je inviduální.

 

 

 

 

 

Komentáře

Admin: budu mazat jakékoliv kometáře jenž jsou rasově nenávistné, spamové, urážlivé a porušující zákony ČR.

Zatím nebyly vložený žádné příspěvky

Napište číslo 100 slovem

Webové stránky zdarma

Nepřihlášený