JAK BYCH MOHLA VYPADAT KDYBY VŠE BYLO OD NAROZENÍ TAK JAK MÁ BÝT?

Věřte mi že ta osoba na fotce nevypadá jako já. Je celkem hodně upravená v aplikaci "FaceApp". A proto že si myslím že se mi ta úprava po celkem dosti kombinacích různých podkladů povedla. Tak ji sem davám jen tak z recese. =:c) Kolik lidí se nachytá? Jen ať je sranda.. hi hi  hii

Nic méně takhle vypadat... tak bych nemusela dělat mnoho věcí a byla by jich spousta jednoduší. 

Zbytečně mne budete hledat podle fotky. Opravdu nic nenajdete ... hi hi.

MŮJ PROFIL


Jméno: Neznámé (Slečna)

Pohlaví: žena

Email: slecznia@gmail.comVznik blogu:

Podnět ke vzniku tohoto blogu mi dala Terezka. Přála si abych napsala svůj příběh a tak mohla pomoci ostatním holkám jenž právě neví na koho se obrátit, co je čeká a nebo právě prochází svou přeměnou a i tak hledá další informace. V naší malé  zemičce je totiž velmi málo informací a velmi málo blogů jenž popisují příběhy ostatních holek. Po nějaké době jsem zjistila že byla správná věc začít psát tento blog, Terezka měla pravdu. Hodně lidiček již navštívilo můj blog jak z ČR tak i z různých států, nejen z Evropské Unie. Čímž jsem sama byla velmi překvapena.  Snad tento blog pomůže i vám.

Filmy:

dokumentární, scifi, životopisné, komedie, dobrodružné, historické, pohádky

Hudba:

Vážná, nejen česká scéna, hlavně nejsem zaměřená pouze na jednu hudební skupinu. Vybírám si to co se mi líbí. To co mne nějak zaujme ze všech koutů světa. Rrozhoduje melodie, text, video, ..atd.  >> menší ukázka mé oblíbené hudby - VIDEO STRÁNKA <<

Foto:

Proč tu mám místo své fotečky tuto krásnou holčinu? Je to jednoduché. Někde jsem četla v podstatě ten samý důvod. Nechci aby v mém okolí někdo říkal kdo jsem a zdravil mne na ulici s gratulací. Chci prožít svůj klidný život a v budoucnu si i najít nějakou tu drahou polovičku. Ta by nemusela zrovna vědět kým jsem byla v minulosti.


Domov:

Ale co bych tak mohla napsat ještě. Jsem z části Čech kde jsou krásná pohoří. Stěhovat by se mi odtud ani nechtělo.


Otázky:

Tak jako mnoho holek tak i já si snažím uchovat své soukromí a nijak moc o něm nemluvit. Raději vůbec. Přesto pokavaď budute mít na mne nějaké dotazy tak mi můžete napsat na můj email. Pokavaď se otázky nebudou týkat mého soukromí, tak ráda odpovím ohledně tranzice. Alespoň z toho co vím.


Koničky:

Ráda jezdím na kole, ale v poslendí době na to nemám moc času. Byla jsem ovlivněna taktéž svou dobou a tak mne trochu baví i počítače a jejich možnosti.


Zkušenosti:

Bohužel v průběhu života jsem se setkala a nesetkala s různými zkušenostmi které mne mohou omezovat a zároveň i poposunout. U spousty takových zkušeností které jsem neměla tu možnost získat mne celkem mrzí a není jen tak je získat ke své spokojenosti. Ale to bude mít asi spousta lidiček.Ostatní:

Stručné informace o počátku celé mé tranzice se dozvíte v "Úvod" a "20stol-2012" na levé straně menu.Snažím se sem vložit témata s nimiž jsem se setkala a nebo holky jenž prochází také tranzicí měli různé podněty či připomínky k vylepšení informací v tomto blogu. Takže jsem jim moc vděčná jak mi pomáhají.

Však spoustu dalších informací najdete v dalších blozích v "Blogy" na levé straně menu.

Jestli ale mohu doporučit informativně velmi dobrý web, tak se jmenuje "otereze.cz". Sama jsem z něj hodně čerpala a velmi mi pomohl nejen v počátcích mé přeměny.
Webové stránky zdarma

Nepřihlášený