2020 PROSINEC

 

LEGENDA FIFEJDSKÁ

Minulý měsíc býl přelomem v mém životě. Podstoupila jsem operaci SRS, v ostravské nemocnici. Jak to taknějak probíhalo? Přečíst si o tom můžete ...zde.

 

 

DOMÁCÍ REHABILITACE

Už to je měsíc a sedmí dní, co jsem podstoupila operaci změny pohlaví. A jediné co nyní mohu dělat je odpočívat. Doma bez pomoci někoho druhého, to holky nemají tak jednoduché. Všechno se stále hojí a únava přichází velmi rychle. Bylo mi kdysi řečeno, že po měsíci by se dalo již pracovat u sedavého zaměstnání. V mém případě bych to ještě nezvládla. Dle lékaře by hojení, přirozená modelace a rehabilitace měla trvat pul až jeden rok. 

 

NOVÁ PŘEKVAPENÍ STÁLE EXISTUJÍ

Chtěla jsem si nechat změnit osobní údaje na matrice. Překvapením je však opětovné ověření u soudního znalce v oboru jazykovědy pro ověření jmen a příjmení. Druhým překvapením bylo ukončení činnosti soudní znalkyně "PhDr. Miloslava Knappová, CSc.". Na stránkách MVČR jsem zjistila další soudní znalkyni  pí. "Mgr. Jana Valdrová, Ph.D." v ČR. Na internetu jsem nalezla email i telefon. Tak jsem se od ní při telefonickém hovoru dozvěděla třetí překvapení. Také bude končit svou činnost soudní znalkyně, dne 31. prosince 2022. 

 

 


Webové stránky zdarma

Nepřihlášený