2020 Leden

Cz

NAROZENINY KTERÉ NIKDY NEPROBĚHLY

Nastal onen okamžik kdy se mi opět ještě více blíží narozeniny jenž nikdy neproběhly. Konečně se blíží to o co jsem přišla ještě před svým narozením v mé dávné minulosti.

Dnes jsem volala mému velmi příjemnému budoucímu chirurgovi B. Vřeskému. S nímž jsme se společně domluvili na operaci.

Do Dubna 2020 jsou již obsazeny všechny termíny pacienty ještě z minulého roku. V létě jsou opět šílené teploty pohybující se od 30°C do 36°C. I přesto že jsem zdravá, tak při těchto vysokých teplotách to již nezvládám. Jsem totiž zvyklá na 25°C až 28 °C. Proto je pro mne lepší podzimní období. Již nejsou tak vysoké teploty a mé tělo již pracuje bežným způsobem.

V období podzimu je stále dost volných termínů, jelikož deset měsíců dopředu se lidé ještě asi moc neobjednávají. Každý to chce mít co nejdříve za sebou.

Domluvili jsme se tedy společně na operaci v měsíci "Říjen 2020". Konkrétní den se bude teprve upřesňovat. 

Takže jak to dopadlo po ukončení našeho telefonního hovoru? Nemohla jsem nějakou dobu popadnout dech a následně jsem si musela přiťuknout. Jsem šťastná jako blecha a už se nemohu dočkat.

 

 

 

CO MNE URČITĚ NEMINE A CO MNE MOŽNÁ ČEKÁ

Tak nějak jsem se na chvilku zapřemýšlela co mne čeká s velkou jistotou a také co bych pro sebe mohla udělat více než pouze něco obyčejného. Začala jsem tady v paměti projíždět o čem všem jsem již jednala a co bych chtěla k tomuto ještě přidat. Jde hlavně o některé operativní zákroky, jenž zcela změní můj život na ruby od toho dnešního. A ty další spíše takové ty estetické úpravy.

 

Operace jenž proplácí pojišťovny. Možná ne všechny pojišťovny:

1. chirurgický zákrok změny pohlaví

2. chirurgicky estetická úprava pohlaví po změně pohlaví

3. chirurgické posunutí čelistí před chirurgickou úpravou brady

4. Chirurgická úprava hlasivek

 

Operace jenž neproplácí pojišťovny:

1. chirurgická úprava brady (zakulacení)

2. chirurgická úprava nosu

3. chirurgická úprava prsou (finančně velmi z ruky. Spíše jde jen o touhu)

Je zde i možnost že některé operace budou moci být sloučeny v jednu. A tak bych si ušetřila spoustu času a strastí jenž by mne případně mohli čekat. Důležitou částí neproplacených chirurgických zákroků je finanční zajištění. Zde záleží pouze na penězích. Musíme tedy šetřit pokavaď nejsme tak řečeno za vodou. =:c)

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Admin: budu mazat jakékoliv kometáře jenž jsou rasově nenávistné, spamové, urážlivé a porušující zákony ČR.

Zatím nebyly vložený žádné příspěvky

Napište číslo 100 slovem

Webové stránky zdarma

Nepřihlášený