2019 ÚNOR

Stěhování do výšin - III

Po stěhování jsem byla ještě utahaná další dva dny. S tejně tak jako stále nefungovala elektřina. Když už se konečně blížil předposlední den před připojením elektřiny, tak jsem zavolala na ČEZ distribuci, kdy mi příjdou zapojit elektřinu abych byla doma. Bylo pro mne rozčarováním, překvapením když mi operátorka řekla že mi elektřina funguje už od prvního Února. V tu chvíli co jsem zaslechla její poslední slova, jsem nevěděla co si mám o tom myslet. Žádná sms nebo telefon od technika či jen nějaký ten lístek ve schránce o připojení. A nemluvě že by mi někdo zaklepal na dveře. Prostě vůbec nic. Byla jsem nějakou dobu znepokojená, ale to se nedalo nic dělat. Nakonec se podařilo rozsvítit první světla a zapojit si nabíječku od telefonu do zásuvky. To byla ta první úleva po tom všem čekání. Následně ještě dovybalení posledních věcí z tašek.

 

Pokavaď nikam nemusím a sedím u stolu vedle okna, tak se ráda dívám po okolí s teplým hrnkem čaje v rukách. Nyní již zbývá pouhé doladění detailů.

 

Epilace vousů X

Uběhlo již několik měsíců od poslední epilace. Důvodem bylo stěhování jehož důsledkem byli vyšší výdaje. A tak epilace musela počkat až do teď. Když to mohu nyní porovnat mezi stavem než jsem šla na první epilaci a minulým týdnem, tak jde opravdu o obrovský rozdíl. Jak se píše v mnoha článcích o úspěšnosti laserové epilace kolem 70 %až 90%, tak to tak opravdu funguje. Tedy pokavaď jde o tmavé chloupky. Se světlými se již musíme obracet na někoho jiného. Jako je IPL nebo eletrická jehla.

 

Ale jak jsem dopadla na této epilaci? Na lících byli už jen sotva viditelné tmavé chloupky. A na bradě a dolním a horním rtu bylo pár chloupků. Po bežném laserovém zákroku jenž jsem několikrát minulý rok podstupovala, mne nyní paní doktorka informovala o stavu pleti a chloupků. Její konečné rozhodnutí bylo na poslední dvě laserová ošetření. Na lících laser již nemá co ošetřit. Ale na bradě, dolním a spodním rtu je zapotřebí oněch pár chloupků ještě ošetřit. Nakonec jsme tedy naplánovali tato dvě ošetření do začátku léta. Ještě než začne sluníčko svítit naplno.

 

Jestli po dalších dvou budoucích laserových ošetření bude celá tvář s bradou a rty čistá. Tak již případně na bílé chloupky zbyde ošetření elektrickou jehlou. Jestli tomu tak bude, tak by se případný součet laserového ošetření za celou tu dobu mohl pohybovat ve výši cca 23,000,-Kč. Nezapomeňme že to je po 50% slevě. Už se těším až to bude za mnou.

 

Komentáře

Admin: budu mazat jakékoliv kometáře jenž jsou rasově nenávistné, spamové, urážlivé a porušující zákony ČR.

Zatím nebyly vložený žádné příspěvky

Napište číslo 100 slovem

Webové stránky zdarma

Nepřihlášený