2019 DUBEN

FEMINIZAČNÍ OPERACE OBLIČEJE (www-link)

 

PROFILOPLASTIKA - BRADA

Už jste se určitě dočetli nejen na stránkách otereze.cz o tom jak plastický chirurg Mudr. Ivo Němec provádí například obroušení brady. Ale jaké jsou základní informace přímo od ústavu estetické medicíny, takový ten první základ pro zájemce o úkony takového to typu? Podařilo se mi získat leták se základními informacemi nejen o pokynech. Je zde uvedeno co takový úkon hlavně musí předcházet, což je docela zajímavé.

Pro kunzuktaci s Ivo Němcem se není třeba objednávat. Každé úterý mezi 14:00 až 15:00 poskytuje konzultace. Poplatek za konzultaci ve výši 500,-Kč se platí předem v hotovosti.

Přesto jsem se setkala s informacemi o tom že při této konzultaci nekteré holky neplatili žádny poplatek za konzultaci. Je možné že bude případně vyžadovat potvrzení o průběhu přeměny od sexuologa.

Ale jak se lze jinak dočíst na internetu, tak je pan doktor velmi přívětivý a opravdu se snaží podat maximum informací. Nejen pouze jak bude probíhat zákrok. Ale i nepříjemné informace které je nutno nejdříve provést aby tento hlavní úkon byl co nejúspěšnější. A tak aby dotyčná osoba byla poté spokojená s výsledkem vzhledu.

 

Jednou z dalších zajímavých informací pro mne bylo o tom že před samotným zákrokem ve vojenské nemocnici v praze se ještě dělá kompletní rentgen hlavy. K provedení tohoto celého zákroku od začátku až do úplného konce je podmíněno zálohou ve výši 25.000,-Kč Údajně se cena může pohybovat dle komplikací. Cena může být i nižší. Ale občas se stává, když to situace dovolí, že daný úkon proplatí pojišťovna VZP. Ale je to něco s čím raději není možné na sto procent počítat.

 

Kliknutím zvětšit:

 

 

 

Komentáře

Admin: budu mazat jakékoliv kometáře jenž jsou rasově nenávistné, spamové, urážlivé a porušující zákony ČR.

Zatím nebyly vložený žádné příspěvky

Napište číslo 100 slovem

Webové stránky zdarma

Nepřihlášený