2019 BŘEZEN

Zaměstnání bez překladu

Někdy do zaměstnání nastupujeme a jindy od tamtud odcházíme. I tohle mne čekalo a po dvou měsíční pauze, jsem si opět našla nového budoucího zaměstnavatele. U této společnosti je možnost si svou případnoou budoucí práci vyzkoušet. Aby bylo jisté že budeme mít opravdu zájem. Samozřejmě tento zkušební den jsem musela podstoupit i já s mými kamarádkami.

 

Co je na té práci zajímavé? Byla jsem tam jako "pokojská". Ale ani to není až tak zajímavé. Zajímavostí je že jde o práci v zahraničí. Pár slovíček umím. Ale nemohu říci že bych ten jazyk ovládala. A tak když přišla vedoucí a rozdělovaola práci pokojských. Tak mi přidělila velmi milou paní Aničku. Ani jedna z nich samozřejmě nemluvila česky. A Anička mluvila opět zcela jiným cizím jazykem. A nezbývalo nic jiného než se domluvit alespoň tím co jsem věděla. Nevím jak se v tomto jazyce mluví v ženském a mužském rodě. Nevím tedy v jakém rodě jsem s Aničkou mluvila. Ale i to bylo pro mne ještě nebylo konečné překvapení. Vedoucí mne rovnou oslovovala v ženském rodu. Říkala "damen", což je asi dámo, dámy. Nikdy mne neviděla ani neznala. Anička ale již nemluvila tím samým cizím jazykem jako vedoucí.

 

Koupila jsem si pěkné kalhoty do práce. Jsou velmmi příjemné na tělo. Bohužel při pracovní činnosti se tak roztáhli že mi neustále padali. Anička mi pak radila ať si příště raději vezmu legíny. A myslím že měla pravdu. Stále přiléhají k tělu, a tak nepadají. Když už konečně byla přestávka na svačinu. Tak mne rovnou zavedli do dámských šaten. Kam jsem zrovna nepotřebovala. O svačině a převlékat se? Až po svačině jsem se teprve dozvěděla že tam jsou toalety. Tak mi nic jiného nezbylo než tam jít osobně. Sice zbytek pracovní doby byl po svačině již krátky. Ale při konečném odchodu na šatny které byli pro nás zase jinde. Jsme se mohli převléknout nebo rovnou obléknout mezi sebou. Co by se stalo, když by zjistili nějaké rozdíli mezi námi? Mé nové zaměstnání bude mnohem těžší než se na začátku zdálo. Snad mne z práce nevyhodí.

 

Když se ale podívám do odrazu oken v tramvaji či autobusu, tak tam zatím ale stále vidím ten původní obraz jako před několika lety. Když se podívám doma do zrcadla, tak vidím také někoho jiného. Tak nevím co si myslet. Ale ještě si počkám na práci hormonů. =:c)

 

Hladiny hormonů

Párkrát jsem se dočetla o hladinách hormonů v krvi při tranzici. Při HRT užívám Androcur a Estrofem. I přesto že jsem ještě před měsícem chodila za sestřičkou u obvodního lékaře aby mi aplikovala Neofollin, tak hodnoty po měsíčním užívání Estrofemu vypadají zajímavě. Sexuolog mi nechal udělat u nás ve městě rozbor krve, a tak jsem si rovnou na odběrném místě řekla o kopii. Výsledky hladin jednotlivých hormonů jsou uvedeny níže. Jedná se o hodnoty jenž odpovídají odběru krve po užití Androcuru a Estrofemmu a referenční meze jsou v hodnotách pro muže. Hodnoty u Testosteronu mají referenční meze také v hodnotách pro muže. Tedy lze porovnat jestli mé hodnoty mezi mužské ještě patří či nikoliv.

 

Hodnoty byly naměřeny po 9 hodinách od posledního užití "Estrofem" a po 3 hodinách "Androcur"

 

 

Bohužel výsledky které vyžadoval můj sexuolog neobsahovaly hodnoty Testosteronu. Pro mne to znamenalo si tento rozbor udělat na vlastní náklady. Prostě mi to nedalo. Musela jsem ale vědět jaké jsou referenční hodnoty pro ženy. A tak mi na odběrovém místě zjistili hodnoty pro ženy.

 

Jedno z takových zajímavých porovnání hormonállních hladin provedla Terezka. Na jejímž základě mohu porovnávat alespoň základní hodnoty.

 

Hodnoty jsou naměřeny při užívání hormonů v období:

  • Androcur od 23.01.18 do 08.03.2019
  • Neofollin od 03/2018 do 01/2019 (po 10 měsících byl nahrazen Estrofemem)
  • Estrofem od 01/2019 do 19.02.2019

 

 

Vysvětlivky (odkazy):

Prolaktin

Progesteron

Estradiol

Testosteron - volný

Testosteron - celkový

 

Komentáře

Admin: budu mazat jakékoliv kometáře jenž jsou rasově nenávistné, spamové, urážlivé a porušující zákony ČR.

Zatím nebyly vložený žádné příspěvky

Je-li dnes středa, co bude zítra?

Webové stránky zdarma

Nepřihlášený