2018 ČERVEN

Epilace vousů IV

Dalších čtrnáct od poslední epilace na klinice mi přinesla další zajímavost. Při návštěvě kliniky mi paní doktorka sdělila své překvapení výsledky při pohledu na mé líce, krk, bradu a horní a dolní ret. Nemohla nic najít. A tak použila velkou světlem osvícenou lupu. s níž se snažila nalézt sebemenší černé chupky. Opradu ji několik našla. Nyní jsou chloupky tak slabé že nejsou skoro vidět. Samozřejmě tato situace představuje opět další laserový zákrok všech částí obličeje a krku. Jistota je jistota. Zajímavá bude příští návštěva.

 

Účinky Androcuru

Na základě výsledků laserové epilace mohu již po pěti měsících konečně potvrdit skutečné účinky Androcuru. Sleduji velmi pomalý růst nových vousů. Vousy ketré mi v minulosti rostli jeden den nyní rostou dva týdny. Již nemusím tento antiandrogen porovnávat s placebem. =:c) Jaká další viditelná překvapení Androcuru mne čekají zatím nevím. Jsem zvědavá.

 

Foniatrie III

Další návštěva foniatrické kliniky představovala jak kontrolu mých procvičování dýchání tak i nový typ nácviku. Co by na tom všem mohlo být tak složitého. Zjistila jsem že dýchání velmi ovlivňuje nejen správný postoje těla. Ale i taková ta můžská pneumatika. Kdy při dýchání nastávají potíže stisknout a plynule povolit břiško při vydechování a nadechování. Bez takového to mužského typu bříška již dotyčná osoba nemusí přemáhat stlačování a uvolňování takzvané mužské pneumatiky.

 

Novou metodou nácviku je při vydechování syčením jako had a toto syčení přerušovat okamžitými krátkími mezerami a delšími mezerami, jenž měníme.

 

Každá máme asi jiné možnosti. Bohužel nemám tak dlouhý dech abych mohla tento nácvik dlouze zkoušet. I v této fázi při nadechování musí být znát zadní spodní část zad v pasu jak se hýbe. Cviky začínají být pomalinku již nelehké.

Musíme si ale také uvědomit, že různí lékaři mohou nácviky dělat i jejich způsobem, jenž také dojde k samému cíly. Níže na obrátcích uvádím příklad jenž využívá můj foniatrický lékař.

 

Na obrázku č.1 je vidět správný okamžitý přechod mezii nižším a vyšším tónem syčení. Nemá být pozvolný, jako když dochází pára v konvici s píšťalkou. Takový to špatný případ je vidět na obrázku č.2. Snažte se při nácvicích vydechování takovéto situaci zcela vyhnout. =:c)

 

Pro někoho to může být jednoduché a někdo s tímto může mít potíže.

 

Komentáře

Admin: budu mazat jakékoliv kometáře jenž jsou rasově nenávistné, spamové, urážlivé a porušující zákony ČR.

Zatím nebyly vložený žádné příspěvky

Je-li dnes středa, co bude zítra?

Webové stránky zdarma

Nepřihlášený