2017 PROSINEC

Nabídka HRT a výsledky z vyšetření Endokrinologie a Foniatrie

 

Blíží se to pomalinku i když jak se říká Vánoce jsou za dveřmi. Musela jsem se objednat o týden dříve jelikož si MUDr Ivo Procházka měl už od půlky prosince vzít dovolenou. Musela jsem si pospíšit a objednat se u sestřičky co nejdříve. Vyšlo to jen tak, tak. Dnes bylo venku ošklivo a zima. Musela jsem se zachumlat do svéko vínového kabátu od wooxe. Už jsem si chvilkama říkala jestli není jednodušší se přistěhovat do hlavního města naší malé zemičky. Měla bych to blíže k mému Dr. Procházkovi.

Ale v Praze není žádné pohoří jako u nás. Jen asfalt, beton a cihly. Ještě nějaká ta hlína, kdyby měl někdo připomínky. Raději jsem nad nějakým stěhováním ihned zapomněla. To dojíždění podle počasí také není nic moc. Hlavní je že jsem se dostala včas opět na správné místo.

Na poslední konzultaci jsem dostala doporučení abych se obrátila na foniatrii a endokrinologa jenž mne vyšetří. Stihla jsem to tak jak to jen šlo. A to co bylo zapotřebí jsem měla. Jen jsem netušila že se něklteré věci ještě změní. Když jsem doktoru předala všechny výsledky z obou vyšetření, tak bylo prý vše v pořádku. Jen mne to tak trochu přetížilo. Endokrinolg si mne vzal na paškál. Tobude asi na dýl než na rok. A na foniatrii mne doktorka sice vyšetřila, ale to bylo vše. Tím to celé skončilo. Ale údajně to základní vyšetření jenž jsem sexulogovi předala, stačilo.

Ale jak jsem psala. Blížily se Vánoce. A co asi tak dostanu pod stromeček. Sexuolog si vyžádal další lékařské potvrzení o zdravotním stavu, jenž bylo zapotřebí. Sama musím uznat že tomu tak je. A pak mi málem zaskočilo,když mi Ivo sám nabídl zahájení hormonální terapie, na základě onoho nového potvrzení o zdravotním stavu, které po mne chce. Tak to byl promne opravdu vánoční dáreček pod stromeček. To jsem nečekala. Snad to potvrzení bude v pořádku. Už mi dopředu dal i k podepsání"Informovaný souhlas"

 

Kladl mi na srdce ať si to pořádně prečtu a promyslím co vše taková věc může přinést. Nesmím na to prý pospíchat. Patří kl tomu také možnost se sexuologa zeptat na jakékoliv otázky jenž se týkají a budou týkat ohledně léčby pro změnu pohlaví. Takový ten rozhovor, kde jsem našla doktory a jak jsem se k nim dostala, byl celkem nijak záživný. Ale vysvětlovalo to vše. Opět jsem měla další úkoly na příště. Tentokrát to už na objednání nebyli dva měsíce ale rovnou jen jeden. Taky proč ne? Vyšlo to na konec ledna. Jen nevím jak to bude v lednu, jelikož nám v práci zakázali si brát dovolené. No nic,jdu se připravit na svátky.

 

Komentáře

Admin: budu mazat jakékoliv kometáře jenž jsou rasově nenávistné, spamové, urážlivé a porušující zákony ČR.

Zatím nebyly vložený žádné příspěvky

Napište číslo 100 slovem

Webové stránky zdarma

Nepřihlášený